Piękne paznokcie i dłonie

Problemy z paznokciami

Produkty Trind dostosowane są do każdego rodzaju paznokci, dzięki czemu skutecznie i w krótkim czasie zapewniają im intensywną

regenerację, nawilżenie oraz powrót do stanu pożądanego.

znaczek

PAZNOKCIE SŁABE

Oznaką słabych paznokci jest przede wszystkim ich łamliwość, miękkość, kruchość oraz rozwarstwianie się. Aby temu zaradzić, Trind opracował linię preparatów, które dzięki odpowiednio dobranym składnikom, wzmacniają paznokcie nadając im twardości oraz sprawiają, że stają się one piękniejsze. Aby uporać się z niniejszym problemem Trind proponuje produkty z grupy Trind Nail Repair oraz Trind Keratin

Nail Protector.

nail repairNail_Repair_Mattprod_Keratin_Restorerprod_AntiBite

znaczek

PAZNOKCIE SUCHE

Oznaką suchych paznokci często bywa ich żółte zabarwienie. Jeżeli nasze paznokcie nie są odpowiednio nawilżone, pomimo tego, że są twarde będą się łamać i kruszyć. Trind oferuje preparaty, które zapewnią właściwy poziom nawilżenia płytki paznokcia. Należą one do linii produktów Trind Nail Balsam oraz Trind Keratin Nail Restorer.

prod_NailBalsamprod_Keratin_Restorer

znaczek

PAZNOKCIE OBGRYZIONE

Problem obgryzionych paznokci dotyczy bardzo szerokiego grona osób, które z wielu względów nie potrafią się tego oduczyć. Efektem obgryzania paznokci jest ich brzydki i nieschludny wygląd, a także podrażnienie skórek. Trind wychodzi na przeciw wszystkim, którzy pragną sprawić, aby ich obgryzione paznokcie odzyskały piękny wygląd oraz kształt oferując preparaty z serii Trind Nail Repair Anti-Bite.

prod_AntiBite

znaczek

PAZNOKCIE ROSNĄCE POWOLI

Wolno rosnące paznokcie to zmora wielu kobiet. Zazwyczaj przyczyną tego problemu są skórki, które zachodzą na paznokcie i hamują ich wzrost. Dlatego też ważne jest, aby wpierw zadbać o usunięcie skórek średnio raz w miesiącu. Przy czym ważne jest, aby nie czynić tego za pomocą metalowych narzędzi, gdyż można się przez to nabawić bardzo bolesnych infekcji. Miast tego Trind oferuje preparat Cuticle

Remover, który zmiękcza skórki, sprawiając, że są one bardzo łatwe do usunięcia za pomocą specjalnego drewnianego patyczka.

cuticle_remover

znaczek

PAZNOKCIE DELIKATNE I ZNISZCZONE

Problem delikatnych i zniszczonych (osłabionych) paznokci bardzo często spotyka osoby, które wielokrotnie poddawały się stylizacji paznokci z pomocą sztucznych akrylowych, bądź żelowych paznokci. W tym przypadku stosowanie silnych odżywek do paznokci, dodatkowo je podrażni i wzmocni ból. Dlatego Trind proponuje łagodne odżywki z serii Keratin Nail Restorer, które przywracają płytce paznokcia zbalansowany poziom wilgoci i zapewniają jej kompleksowe odżywienie.

prod_Keratin_Protectorprod_Keratin_Restorer

znaczek

SUCHE SKÓRKI

Suche skórki to często nieunikniony problem, gdyż jest on wynikiem styczności z wodą i detergentami. Na skutek tego, może dojść do wielu infekcji. Dlatego ważne jest, aby zapewnić im właściwą pielęgnację. W tym celu Trind proponuje preparaty, które pomogą im zachować elastyczność oraz zapewnić odpowiedni poziom nawilżenia.

prod_Cuticle_penprod_CuticleBalsamprod_extra_Moist_Cuticle_Cream

znaczek

Szukasz odżywek do paznokci w dobrych cenach? Odwiedź sklep z kosmetykami Nocanka.pl.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: